تبلیغات
لیست مراكز خدمات پس از فروش و نمایندگان مجاز شركت صنعتی پارس خزر در سراسر كشور - خرید اینترنتی محصولات پارس خزر
محصول ایرانی افتخار ملی =25ماه گارانتی + 10سال تامین قطعات

خرید اینترنتی محصولات پارس خزر

نویسنده :1 1
تاریخ:چهارشنبه 9 مرداد 1392-10:35 ق.ظ


خرید اینترنتی پارس خزر

شرایط و ضوابط استفاده

استفاده شما از فروشگاه الكترونیكی پارس خزر و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه الكترونیكی پارس خزر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه الكترونیكی پارس خزر به شركت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتویات سایت فروشگاه الكترونیكی پارس خزر فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین ذیربط امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با ما" با ما تماس بگیرید. نقل قول از محتویات سایت فروشگاه الكترونیكی پارس خزر برای سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به سایت فروشگاه الكترونیكی پارس خزر مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه الكترونیكی پارس خزر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از حوزه مدیریت این سایت می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه الكترونیكی پارس خزر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

ارتباط فروشگاه الكترونیكی پارس خزر با کاربران فقط از طریق shop.parskhazar.com و نیز پرتال رسمی شركت صنعتی پارس خزر به آدرس www.parskhazar.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فروشگاه الكترونیكی پارس خزر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوریها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه الكترونیكی پارس خزر شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به شركت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) می باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است. 1390 هجری خورشیدی

 

 

شرائط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه الكترونیكی پارس خزر، شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) یا نماینده رسمی آن شرکت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه الكترونیكی پارس خزر درج نموده است.

فروشگاه الكترونیكی پارس خزر به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه الكترونیكی پارس خزر درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هرگونه نقص و یا عیب فنی شامل 2.5 ماه وارانتی (گارانتی تعویض) شركت صنعتی پارس خزر می شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت شركت جایگزین و یا تعمیر می گردد.

خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی  ، ضمن تشکر از انتخاب شما ، خواهشمند است به موارد زیر دقت بفرمائید.

1-     حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی صورت می پذیرد و شرکت پارس خزر هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.

2-     برای هر محموله شماره رهگیری مجزائی توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری توسط سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما میتوانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tntsearch.post.ir که متعلق به پست جمهوری اسلامی است استفاده نمائید.

3-     مدت زمان تحویل محموله ها در پست سفارشی بین سه تا پنج روز کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) و برای پست پیشتاز نیز بین یک تا سه کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) پس از تحویل به پست است و24 ساعت از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد.

4-     مکان تحویل کالا آدرسی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمائید و شرکت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمودو تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

5-     ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور پستچی در محل شما خواهد بود . متاسفانه شرکت پارس خزر هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار آدرس محل تحویل درج نماید.

6-      خرید پستی اعلام شده  بر مبنای تعرفه وضوابط و طبق سیستم پست جمهوری اسلامی بر مبنای وزن و آدرس محاسبه می شودو شرکت دخل و تصرفی در آن ندارد.

7-     کلیه محصولات شرکت دارای دوسال گارانتی است و در صورت بروز هرگونه اشکال مراکز گسترده خدمات پس از فروش در کل کشور موظف به رفع این اشکالات می باشند.

8-     رنگ محصولات سفارش شده ( درج شده در سفارش ) مبنای ارسال سفارش توسط شرکت است.

9-     کالاها بر مبنای استانداردبسته بندی شرکت که با پست جمهوری اسلامی هماهنگ شده انجام می شودو تغییر این بسته بندی از جمله کادوپیچ نمودن برای شرکت مقدور نیست.

         شرایط برگشت کالا

       خریدار می تواند طی هفت روز پس از سفارش و پرداخت وجه کالا و در صورتی که کالا ارسال نشده باشد با ثبت  و ارسال درخواست در سامانه ، بدون پرداخت هزینه اقدام به لغو سفارش و استرداد وجه واریز شده بنماید.

        در صورتی که کالا توسط فروشنده به پست یا حمل کننده تحویل شده باشد و کالا باز نشده باشد (آکبند باشد) وجه واریز شده پس از کسر هزینه های حمل (ارسال و برگشت) و مالیات بر ارزش افزوده به خریدار مسترد می شود.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر